U ŹRÓDŁA

ŁASKI

 

DIECEZJALNE

FORUM

DUSZPASTERSKIE

 

Header

Sprawdź u Źródła

"Sprawdź u źródła" to cykl filmów przygotowany przez Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej Pelplińskiej. W ramach wywiadów z różnymi specjalistami pragniemy poruszyć ważne, aktualne kwestie teologiczne. W bieżącym odcinku dotykamy tematu źródeł naszej wiary rozmawiając z ks. dr Sławomirem Kunką, wykładowcą teologii dogmatycznej a jednocześnie ojcem duchownym w pelplińskim seminarium.

"Sprawdź u źródła" to cykl filmów przygotowany przez Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej Pelplińskiej. W ramach wywiadów z różnymi specjalistami pragniemy poruszyć ważne, aktualne kwestie teologiczne. W bieżącym odcinku dotykamy tematu "posłuszeństwa wiary", rozmawiając z ks. dr Januszem Chyłą, wykładowcą teologii dogmatycznej w pelplińskim seminarium.

"Sprawdź u źródła" to cykl filmów przygotowany przez Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej Pelplińskiej. W ramach wywiadów z różnymi specjalistami pragniemy poruszyć ważne, aktualne kwestie teologiczne. W bieżącym odcinku dotykamy tematu Eucharystii, rozmawiając o niej z ks. dr Andrzejem Meggerem z katedry teologii liturgii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie.

 

"Sprawdź u źródła" to cykl filmów przygotowany przez Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej Pelplińskiej. W ramach wywiadów z róźnymi specjalistami pragniemy poruszyć ważne, aktualne kwestie teologiczne. Serdecznie zapraszamy!

Polecane linki