U ŹRÓDŁA

ŁASKI

 

DIECEZJALNE

FORUM

DUSZPASTERSKIE

 

Header

 

 

Tutaj znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nurtuje Cie jakieś pytanie związane z Diecezjalnym Forum Charyzmatycznym prosimy poszukają najpierw odpowiedzi w poniższym artykule.

 

Czy w związku z epidemią Forum się odbędzie?

W związku z obecną pandemią  program forum jest pod znakiem zapytania, chcemy jednak mimo wszystko by termin 30 maja (Wigilia Zesłania Ducha Świętego) był czasem modlitwy i duchowej łączności wszystkich diecezjan. Więcej informacji wkrótce.

Do kogo jest kierowane Forum?

Uczestnikami Forum mogą być wszyscy, którzy mają pragnienie odnowy diecezji i ożywienia relacji z Jezusem.

Kiedy i jak można się zgłaszać na Forum?

Gdy zostanie ogłoszony oficjalny termin. Wówczas będzie można się zgłaszać poprzez formularz na naszej stronie internetowej, bądź w recepcji w dniu wydarzenia. Mimo wszystko zachęcamy aby zgłaszać się poprzez formularz internetowy.

Czy mogę przyjechać z dziećmi?

Tak. Będzie grupa wolontariuszy, która na czas trwania forum zaopiekuje się dziećmi. By móc skorzystać z takiej pomocy należy zgłosić się poprzez formularz internetowy i podać informację o ilości dzieci.

Czy jeśli jestem z innej diecezji to też mogę wziąć udział?

Tak :)

Bardzo podoba mi się ta inicjatywa! Czy mogę się w nią w jakiś sposób zaangażować?

Oczywiście J Już dziś możesz się zaangażować w jedną z inicjatyw towarzyszących (modlitwa, post, mój dar). W momencie otwarcia formularza zgłoszeń będzie też możliwość dołączenia do wolontariatu w czasie samego forum – proszę śledzić zakładkę „formularz zgłoszeniowy” :)

Pochodzę z Diecezji Pelplińskiej, ale od lat mieszkam w Chicago – czy będzie transmisja internetowa?

Msza Święta oraz modlitwy będą transmitowane online. Z pozostałych działań związanych z Forum będzie opracowana relacja audio i wideo dostępna później na naszej stronie.

Pozdrawiamy z Pelplina  - serca Diecezji :-)


 

Jeśli dalej nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie
skontaktuj się z nami poprzez formularz dostępny w zakładce KONTAKT

Postaramy się odpowiedzieć na każde zadane pytanie!

Polecane linki