U ŹRÓDŁA

ŁASKI

 

DIECEZJALNE

FORUM

DUSZPASTERSKIE

 

Header

rejon pelplinski

Warsztat animacji zabaw

Data: 22 maja 2021, Godz.: 9:00 – 13:00
Miejsce: Pelplin, Collegium Marianum

Z pojęciem „animacja zabaw” spotykamy się w różnych sytuacjach  – mogą służyć integracji na początku spotkań, niezobowiązującej zabawie w towarzystwie (przy różnych okazjach), czasem nawet jako narzędzie w ramach konkretnych warsztatów czy rekolekcji. Warsztat z animacji zabaw jest skierowany do osób, które chciałyby nauczyć się odkryć bogactwo jakie kryje się za ćwiczeniami animacyjnymi i nauczyć je świadomie stosować wykorzystując szeroką paletę możliwości.

W ramach warsztatu postaramy się odpowiedzieć na pytania:
- jakie są funkcje zabawy?
- jak dobierać animacje do różnych grup?
- o czym powinienem pamiętać jako prowadzący animacje?
- co mam do dyspozycji ?
(przykłady różnych form zabaw, także z wykorzystaniem narzędzi animacyjnych)
- czy da się zrobić coś z niczego?
(twórcze podejście do animacji zabaw)

W ramach warsztatu będzie dużo ćwiczeń praktycznych, dlatego warto wziąć ze sobą wygodne ubranie i obuwie sportowe, a wcześniej wypocząć J Podczas warsztatu przewidziana jest składka (5 zł/osoby) na przerwę kawową (wodę, kawę, herbatę, a może nawet kilka ciastek). Jest możliwość zamówienia obiadów (20zł/osoby) – informację o tym należy podać w mailu zgłoszeniowym.

Zgłoszenia na warsztat można przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!

Wielkopostny dzień skupienia SZAL plakat

Polecane linki