U ŹRÓDŁA

ŁASKI

 

DIECEZJALNE

FORUM

DUSZPASTERSKIE

 

Header

"Pakiet na życie" - to temat spotkania dla młodzieży - a więc szczególnie dla tych, którzy wchodzą w czas podejmowania pierwszych ważnych życiowych decyzji. Jeśli jesteś na finiszu szkoły podstawowej, jeśli jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej, studentem, młodocianym pracownikiem, jeśli wciąż czujesz się młody, to czuj się zaproszony! Jest to propozycja właśnie dla Ciebie! Spotkamy się w Szkole Podstawowej nr 1 w Pelplinie, aby w mocy Ducha Świętego i w młodzieżowej atmosferze radości, uwielbić Boga, posłuchać interesującej konferencji ubogaconej ciekawym świadectwem oraz zasmakować tego, czym jest wspólnota. To wszystko ma pomóc nam znaleźć odpowiedź na pytania dotyczące naszej tożsamości: kim jesteśmy i do czego jesteśmy powołani, a przede wszystkim jak owocnie przeżyć swoje życie? Niezapomniane doznania gwarantowane - bo tam gdzie jest Duch Święty, tam jest życie! Nie wahaj się - skorzystaj z "Pakietu na życie"! Do zobaczenia!

Czujesz się młody i szukasz odpowiedzi na ważne pytania? A może chciałbyś znaleźć dla siebie przestrzeń formacji, która pomoże pogłębić Twoją wiarę?

Mamy coś dla Ciebie! Zajrzyj na #Przy-stań https://przystanpelplin.pl/

#Przy-stań to przestrzeń dla tych, którzy chcą troszczyć się o własną duchowość. Dla tych, którzy nie boją się iść pod prąd w poszukiwaniu prawdy o sobie i świecie, a nawet chcą poznać Prawdę we własnej Osobie. Dla tych, którzy chcą nauczyć się rozpoznawać to co dobre i piękne, rozpoznać siebie.

Znajdziesz tu zapowiedzi interesujących wydarzeń, natkniesz się na ciekawych ludzi oraz odkryjesz wspólnoty, które mogą być doskonałym miejscem dla Ciebie. Jest to przestrzeń, w której będziesz mieć pod ręką dostęp do codziennej formacji, inspirujących artykułów oraz nietypowych propozycji rozwijania swoich talentów i pasji.

Poczuj się jak w Domu.

Tutaj stawajmy się sobą!

 

Serdecznie zapraszamy także do odwiedzin na innych stronach dedykowanych dla ludzi młodych z naszej diecezji, ale nie tylko: https://pl-pl.facebook.com/MlodziPelplin/

Polecane linki