U ŹRÓDŁA

ŁASKI

 

DIECEZJALNE

FORUM

DUSZPASTERSKIE

 

Header

Trwają przygotowania do Diecezjalnego Forum Duszpasterskiego U żródła łaski?. Nie wiemy jeszcze, kiedy się odbędzie, ale wiemy, że będziemy potrzebować szalików!

SZAL to skrót nazwy Szkoły Animatorów i Liderów Diecezji Pelplińskiej, która przygotowuje zarówno młodzież, jak i dorosłych, do posługi w naszych parafiach. W SZALu chcemy ożywić swoją wiarę i formować się, by być posłusznym narzędziem Ducha Świętego w odnowie naszej diecezji.

Symboliczny SZALIK jest nawiązaniem do nazwy tej Szkoły. W czasie Forum będziemy rozdawać te szaliki, by po powrocie do domu przypominały nam o misji, jaką zlecił nam sam Pan Jezus, a jaką chcemy z nowym zapałem podjąć w naszej diecezji: iść na cały świat i głosić Ewangelię.

Już dzisiaj prosimy każdego, kto umie robić na drutach: zrób szalik! Mogł byś dwa! A nawet pięć, dziesięć! W czasie pracy módl się: w intencji Twojej rodziny, parafii, diecezji. W intencji młodzieży, rodzin i powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego? Wreszcie w intencji Forum: aby się odbyło i przyniosło obfity owoc!

Długość szalika: 120 cm

Szerokość szalika: 24 cm

Kolor szalika: dowolny (może być z resztek wełny, może być jednokolorowy, w paski, w kropki - jaki sobie tylko wymyślisz).

Gdy już zrobisz swe arcydzieło (dwa - pięć - dziesięć), prześlij je na adres: Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej Pelplińskiej, Aleja Cystersów 2, 83-130 Pelplin.

A potem przyjedź koniecznie na Forum!

Polecane linki