U ŹRÓDŁA

ŁASKI

 

DIECEZJALNE

FORUM

DUSZPASTERSKIE

 

Header

Jest to inicjatywa, która powstała by uczcić 100. rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II.


Z tej okazji Diecezja Pelplińska i Diecezjalne Radio Głos zapraszają wszystkich, którzy osobiście spotkali się z papieżem Janem Pawłem II lub uzyskali łaskę za Jego wstawiennictwem do podzielenia się tym doświadczeniem.

 

JAK?

Zapraszamy do przesłania krótkiego filmu (najlepiej do 3 min), w którym opowiesz swoją historię. Filmy można przesyłać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na nośniku pamięci drogą pocztową na adres: Wydział Duszpasterski, al. Cystersów 2, 83-130 Pelplin z dopiskiem Święty Jan Paweł II i… JA.

KIEDY?

Akcja rozpoczyna się 18 maja (w dniu urodzin Papieża Polaka).

Filmy należy przesyłać do 30 maja 2020 roku (decyduje data wpływu).

Film „Św. Jan Paweł II i… JA”, będący efektem finalnym inicjatywy zostanie opublikowany na stronie nacalyswiat.pl oraz diecezja-pelplin.pl dnia 6 czerwca 2020 roku (w dniu rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w Pelplinie)

ORGANIZATORZY

Inicjatywa jest realizowana przez Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej Pelplińskiej oraz Diecezjalne Radio Głos we współpracy z portalem przystanpelplin.pl.

UWAGA!

 • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo montażu przesłanego materiału oraz użycie jedynie jego fragmentu;
 • Przesłanie materiału nie jest równoznaczne z przyjęciem go do publikacji. Organizatorzy zastrzega sobie prawo odrzucenia filmu ze względu na niewłaściwą treść lub słabą jakość przesłanego materiału (dlatego prosimy o wykonanie nagrań w jak najlepszej jakości);
 • Autor nagrania oświadcza, iż zawarte w nim treści są zgodne z prawdą;
 • Przekazanie nagrania jest równoznaczne ze zgodą autora na bezpłatne wykorzystanie przekazanego materiału filmowego w celu związanym z realizacją akcji;
 • Zachęcamy do dołączenia do przesłanego materiału danych kontaktowych, które pomogą przy ewentualnej weryfikacji treści zawartych w filmie oraz opisu filmu.

.

 

 

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH ORAZ WIZERUNKU

Przesłanie materiałów filmowych jest równoznaczne ze zgodą autora oraz wszystkich osób, które są uczestnikami nagrania na przetwarzanie danych osobowych, w tym na upowszechnienie wizerunku tychże osób wraz z imieniem i nazwiskiem poprzez publikację w Internecie filmu będącego efektem inicjatywy.

KLAUZULA INFORMACYJNA.

Zgodnie z art.  8 ust.  1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Diecezja Pelplińska, z siedzibą przy ul. Biskupa Dominika 11, 83-130 Pelplin.
 2. Kontakt z inspektorem ochrony danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 3. Celem przetwarzania danych jest realizacja inicjatywy pt. „Święty Jan Paweł II i… JA” upamiętniającej setną rocznicę urodzin Papieża Polaka.
 4. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda – dobrowolne przesłanie autorskiego materiału filmowego.
 5. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej Pelplińskiej z siedzibą w Pelplinie (Al. Cystersów 2, 83-130 Pelplin) oraz Diecezjalne Radio Głos z siedzibą w Pelplinie (ul. Biskupa Dominika 11, 83-130 Pelplin).
 6. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 7. Pani/Pana dane będą przetwarzane przez okres trzech lat od dnia zakończenia inicjatywy lub do momentu wycofania zgody.
 8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, a także usunięcia i ograniczenia przetwarzania jednak w przypadkach przewidzianych prawem.
 9. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 10. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym profilowane.
 11. Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych jest niezgodne z prawem, przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01–015 Warszawa, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

KONTAKT

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 58 830 52 19
adres korespondencyjny: Wydział Duszpasterski, Al. Cystersów 2, 83-130 Pelplin.

Polecane linki