U ŹRÓDŁA

ŁASKI

 

DIECEZJALNE

FORUM

DUSZPASTERSKIE

 

Header

Jest to inicjatywa, która powstała by uczcić 100. rocznicę urodzin świętego Jana Pawła II.


Z tej okazji Diecezja Pelplińska i Diecezjalne Radio Głos zapraszają wszystkich, którzy osobiście spotkali się z papieżem Janem Pawłem II lub uzyskali łaskę za Jego wstawiennictwem do podzielenia się tym doświadczeniem.

 

JAK?

Zapraszamy do przesłania krótkiego filmu (najlepiej do 3 min), w którym opowiesz swoją historię. Filmy można przesyłać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na nośniku pamięci drogą pocztową na adres: Wydział Duszpasterski, al. Cystersów 2, 83-130 Pelplin z dopiskiem Święty Jan Paweł II i JA.

KIEDY?

Akcja rozpoczyna się 18 maja (w dniu urodzin Papieża Polaka).

Filmy należy przesyłać do 30 maja 2020 roku (decyduje data wpływu).

Film "Św. Jan Paweł II i JA", będący efektem finalnym inicjatywy zostanie opublikowany na stronie nacalyswiat.pl oraz diecezja-pelplin.pl dnia 6 czerwca 2020 roku (w dniu rocznicy pobytu Św. Jana Pawła II w Pelplinie)

ORGANIZATORZY

Inicjatywa jest realizowana przez Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej Pelplińskiej oraz Diecezjalne Radio Głos we współpracy z portalem przystanpelplin.pl.

UWAGA!

 • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo montażu przesłanego materiału oraz użycie jedynie jego fragmentu;
 • Przesłanie materiału nie jest równoznaczne z przyjęciem go do publikacji. Organizatorzy zastrzega sobie prawo odrzucenia filmu ze względu na niewłaściwą treść lub słabą jakość przesłanego materiału (dlatego prosimy o wykonanie nagrań w jak najlepszej jakości);
 • Autor nagrania oświadcza, iż zawarte w nim treści są zgodne z prawdą;
 • Przekazanie nagrania jest równoznaczne ze zgodą autora na bezpłatne wykorzystanie przekazanego materiału filmowego w celu związanym z realizacją akcji;
 • Zachęcamy do dołączenia do przesłanego materiału danych kontaktowych, które pomogą przy ewentualnej weryfikacji treści zawartych w filmie oraz opisu filmu.

.

 

 

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH ORAZ WIZERUNKU

Przesłanie materiałów filmowych jest równoznaczne ze zgodą autora oraz wszystkich osób, które są uczestnikami nagrania na przetwarzanie danych osobowych, w tym na upowszechnienie wizerunku tychże osób wraz z imieniem i nazwiskiem poprzez publikację w Internecie filmu będącego efektem inicjatywy.

KLAUZULA INFORMACYJNA.

Zgodnie z art.  8 ust.  1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Diecezja Pelplińska, z siedzibą przy ul. Biskupa Dominika 11, 83-130 Pelplin.
 2. Kontakt z inspektorem ochrony danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 3. Celem przetwarzania danych jest realizacja inicjatywy pt. "Święty Jan Paweł II i JA" upamiętniającej setną rocznicę urodzin Papieża Polaka.
 4. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda - dobrowolne przesłanie autorskiego materiału filmowego.
 5. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej Pelplińskiej z siedzibą w Pelplinie (Al. Cystersów 2, 83-130 Pelplin) oraz Diecezjalne Radio Głos z siedzibą w Pelplinie (ul. Biskupa Dominika 11, 83-130 Pelplin).
 6. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 7. Pani/Pana dane będą przetwarzane przez okres trzech lat od dnia zakończenia inicjatywy lub do momentu wycofania zgody.
 8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, a także usunięcia i ograniczenia przetwarzania jednak w przypadkach przewidzianych prawem.
 9. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 10. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym profilowane.
 11. Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych jest niezgodne z prawem, przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

KONTAKT

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 58 830 52 19
adres korespondencyjny: Wydział Duszpasterski, Al. Cystersów 2, 83-130 Pelplin.

Polecane linki