U ŹRÓDŁA

ŁASKI

 

DIECEZJALNE

FORUM

DUSZPASTERSKIE

 

Header

Co to jest  forum?

zaproszenie

Przeczytaj dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu.

czytaj więcej

zaproszenie

Forum to... 

Czym jest Forum? Tutaj znajdziesz odpowiedź.

czytaj więcej

Forum to...

inicjatywy

Zobacz co dzieje się dodatkowo przy okazji Forum.

czytaj więcej

inicjatywy towarzyszące

Od trzech miesięcy trwa etap diecezjalny synodu o synodalności.  Przez ten czas odbyły się spotkania synodalne w parafiach, dekanatach,  niektórych zrzeszeniach. W wielu szkołach zostały zrealizowane katechezy synodalne, na których uczniowie mogli wyrazić swój głos. Wiele osób, które nie miało możliwości uczestniczyć w żadnym ze spotkań kontaktuje się z nami, aby osobiście przekazać swoje troski  i wnioski dotyczące Kościoła.

Pragniemy, aby każdy miał możliwość wzięcia udziału w konsultacjach synodalnych, dlatego poza dostępnym formularzem internetowym (diecezja-pelplin.pl/formularz-synodalny) zaplanowaliśmy spotkania synodalne online. Są one skierowane do wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi przemyśleniami, pomodlić za Kościół lub po prostu porozmawiać o Synodzie i swoim odbiorze Kościoła.

Spotkania odbędą się z wykorzystaniem platformy Zoom. Pierwsze z nich odbędą się 4 oraz 7 lutego o godz. 19:00. Każda osoba, która wypełni formularz w dniu spotkania otrzyma drogą mailową dane do logowania.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon: 58 5361221, wewn. 347 (pn.-pt. godz. 9:00 - 13:00).

Do zobaczenia!

Diecezjalny Zespół Synodalny


 

Polecane linki