U ŹRÓDŁA

ŁASKI

 

DIECEZJALNE

FORUM

DUSZPASTERSKIE

 

Header

baner warsztaty

Szkoła Animatorów i Liderów zaprasza do udziału w warsztatach dla osób chcących c podjąć posługę w ramach realizowanych w diecezji "Rekolekcji GPS", które są skierowane do młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

W skład ekipy realizującej wchodzą zarówno osoby dorosłe jak i młodzież - podstawowym warunkiem podjęcia posługi jest pragnienie przekazania Dobrej Nowiny o Jezusie. W ramach warsztatów można przygotować się do pełnienia następujących posług:

ŚWIADEK 

- dawanie świadectwa,

- obecność i towarzyszenie modlitewne podczas całych rekolekcji.


KOORDYNATOR:
- koordynacja logistyczna (ścisła współpraca z księdzem odpowiedzialnym za GPS, czuwanie nad przygotowaniem ze strony organizatorów i prowadzących: pomieszczenie, sprzęt, materiały, posiłek),
- zachowanie ładu (czas, miejsce, przedmioty).

MUZYCZNY:
- prowadzenie śpiewu w czasie modlitwy,
- integracja grupy przez śpiew.

Na warsztaty można zapisać się poprzez poniższy formularz - znajdują się w nim krótkie opisy posług oraz terminy warsztatów. Odbędą się one w wygodnej formie - online przy wykorzystaniu aplikacji Zoom. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


 

Polecane linki